Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz King Unique #4544 üzenetére

    Igen, kedvelem Vikit, mert nem állóvíz. Volt nála jobb VV játékos is, még azokban az időkben, amikor jelentett vmit a VV, és nem kellett 12x elmondani, h kedves nézők, a mai adás olyan izgalmakat tartogat,h besza, behu!!!!!!!!!!!!
    aujijejjaijdfifjjóóóó: elmondtam a véleményem róla párszor, labilis, beteg, antiszociális, belül nagyon szét van esve
    zsófia: cuki, pink, vattacukor, vele vagy nélküle, mindegy
    csárlotty = teó: a bujkálás nagymesterei, előzőnek a mimikája b.ssza szét az idegrendszerem, másiknak a puffadt feje és táskás szeme, és, h mindkettővel lehetne helyettesíteni a kerti tujákat
    traktoros, kokkizabellla: egyre megy, unalmas, fárasztó, "énszégyellem magam" a performanszuk
    zsóti: fel sem tűnik, h nincs ott dorka, talán kicsit többet látunk belőle, de kb sodródik az árral
    viki: elmondtam, amit akartam, próbálja kihozni amit kilehet a hülye természetével ebből a helyzetből. senki nem mondta, h egy szeretnivaló tündéri édesbogár.
    Mert ugye nem az a baszott nagy taktika, h rárakjuk lakatos márk-dávidra a összes jelet, dikk, oszt ha megkérdezi bence, aszondjuk, h hőőő gecó, mirő' beszész' dikk, mink hogy mijé raktuk rá? Há mer a katonám ,és a király harcba kűdi, he! Nem, ez egy egysejtű véglény monológja csak.

Új hozzászólás Aktív témák