Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Mit mondjak, tényleg kell fantázia hozzá, hogy "lássátok", milyen is az órám. A ház ilyen, aztán passz, csókolom. :)

    Ó, ezt nem szabad egy Citizenhez hasonlítani. Meg sem merem mondani neki, hogy mit olvastam, tán még meg is sértődne.
    Még hogy ne lenne pontos? Az bizony. Már amikor nem sztrájkol a hőség okán.

    Csuda tudja, nem zsugoriság, de amíg ez a jószág működik, együtt fogok élni vele. Akkor cserélem le, ha kileheli a lelkét.
    Van egy fiókom, ahol néhány óra el van temetve. Ha kihúzom a fiókot, némán, üres lélekkel néznek rám, és tudják, hogy nem csak addig becsültem őket, amíg működtek. Romjaikban is szépek, és rengeteg szép emlék hordozói. Az egyik ott volt az első csóknál, amelyet feleségemtől loptam, a másik ott volt a taxiban, amikor rohantam, hogy elsőszülött gyermekemet lássam, és így tovább.

    Ez a hisztis dög nem képvisel emléket, hacsak azt nem, hogy feleségem halála után ő volt az első, "akivel" megosztottam életem. No, azért ha belegondolok, ez is elég vonzerő.

    Ami pedig a "halott lelkeket" illeti, van köztük olyan is, amelyet csak fel kell húzni, és hűségesen teszi a dolgát.

    Pillanatnyilag döglik a Timestar a hűvösön, csókoltat mindenkit, jól érzi magát. :)

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák