Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Raucher #48 üzenetére

    A férfi legyen férfi, a nő pedig nő. Aki nem úgy neveli a gyermekét, hogy be tudjon illeszkedni a rá váró szerepbe, az vétkes. Elcseszi gyermeke életét. Igaz lesz a gyerekre, hogy azt se tudja, fiú, vagy lány.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • tildy

    nagyúr

    válasz Raucher #48 üzenetére

    Valtozik a vilag, valoszinuleg regen is hasonloan lattak, mikor a noknek megengedtek hogy szavazzanak, vagy hogy dolgozni jarjanak.

    Azt mondod ezek szerint, ha nem kovetkezetesen a nemenek megfelelo szinbe oltoztetika gyereket, akkor abbol problemas felnott lesz? Milyen egyaltalan a jo pelda? Es mi van azokkal, akik nem tudnak, vagy nem akarnak a sorba beallni? Mi van azokkal a csajokkal, akik utaljaka tundibundit,a rozsaszint, es azokkala fiukkal, akik herotot kapnaka kek ruhatol, meg a matchboxtol?

    Mi van azokkal a gyerekekkel, akik balkezesek? Ugyanez az analogia , teljesen. Szoktassuk jobb kezre oket?

    En nem igazan tanultam meg. Igaz voltak problemaim ezzel kapcsolatban , voltak megjegyzesek is ( volt olyan tanarom, aki konkretan kijelentette nem erti mia francot keresnek lanyok villanykaron) , a hatekonytalansagrol nem vagyok meggyozodve azert....

    En spec azert parszor orulok, hogy nem lettem "nonek" nevelve, es annak is , hogy parom hiperszenzitiv, ami inkabb noies tulajdonsag. Nem ertek egyet Vakegerkevel. Es nem is szeretnek a sorba beallni, amig jol erzem magam igy

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz Raucher #54 üzenetére

    Miert nem esetleg az apukaval kozosen? Netan elso 1.5 evben az anyja, masodikban az apja? :U Netan sajat dontesuk alapjan, hogy szeretnek ?

    Vladi: mint irtam a tiltassal nem ertek egyet. Azzal egyetertek, hogy kellenek gender semleges reklamok is. Azzal nem, hogy barmelyik is tiltva legyen.

    Raucher:
    Én azt remélem, hogy a megengedő/elfogadó hozzáállás helyett, nem a kötelező (antiliberális) hozzáállás fog elterjedni, amit ez ügyben képviselsz.

    Nem, pont nem azt kepviselem , hogy KOTELEZO legyen.
    Amellett allok ki, hogy szabadon valaszthato legyen. :U A kotelezoseg szempontjabol, (szerintem irtam is) , nem ertek egyet az eroltetessel , azzal amit a svedek kotelezove tennenek. Az ugyanis nem mukodik. Az pont ugyanaz , mint jobbkezsre balkezesseget kenyszeriteni.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák