Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vakegérke #432 üzenetére

    tegnap néztük a pénteki részt: kamerások direkt mutogatták, hogy a parkban több helyen kint van a piálni tilos tábla... mégis elég látványosan ott volt az ázsia logós borosüveg a társaság előtt (akik persze nem ittak) ...attól lett volna csak látványosabb, ha piros cimkét tesznek rá :D

    érdekes volt az összefoglaló: asszonynak mondtam, hogy játszanak nagyon az idővel meg "szoros befutót emlegetnek" ...amikor gecáék elindultak a végén nórihoz, akkor már szürkület volt, fel volt kapcsolva az autók lámpája, közvilágítás is működött... amikor pedig grétiék fogták az utolsó fuvart, akkor még világos volt... elég egyértelmű volt a helyzet... drámát azért tettek bele, futás is volt a végén... majd amikor vecáék beestek másodikként, már korom sötét volt :C saccra eltelt közöttük 30-60 perc... (kb amikor grétiék befutottak, akkor indultak el ők is a célba)

    feladatoknál pedig a thaibox-nál, majd a tuktuknál valószínű úgy volt megadva, hogy próbáljuk sz*patni mindkét párost az esélyegyenlőség kedvéért 10-10 percig, majd azután engedjük befejezni a feladatot :K ha komoly lett volna a küzdelem, szerintem a törpe ábelt is percek alatt leabálja úgy, hogy nóri helyett a balesetire megy :D grétiről meg akkor ne is beszéljünk... utána a tuktuk meg szintén engedett egy idő után: ha komolyan veszik, terveznek neki egy olyan oda-vissza-cikk-cakk útvonalat, ahol folyamatosan meg tud lépni: azzal a vacakkal bárhol (akár) járdán meg lehet fordulni, egy személygépkocsival azért rosszabb a mozgékonyság

    mindenesetre a műsor kedvet csinált az indiai kaja megkóstolásához, mert ez eddig kimaradt az életünkből... tegnap be is vásároltam 2 szószból ...egyik nap megkóstoljuk, hogy milyen (valószínű nem olyan lesz, mint egy indiai kajáldában, ami nincs a városban, de az ízvilágból majdcsak mutat valamit)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák