Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz lencseszosz #21 üzenetére

    "A nem jó, mert olyan kéne amivel nem kell kinyújtani a karunkat mert sok a kátyú, bénák vagyunk stb. hozzászólásokra meg csak annyit reagálnék, hogy aki nem tud 10m-t egyenesen biciklizni fél kézzel az vagy szálljon le és tolja, vagy hagyja az egész biciklizést a fenébe."

    akár kéz nélkül is eltekerek kilométereket ha arról van szó. tudom hogy te pro vagy és biztos láttalak már a touron sárga pólóban vagy te voltál a gyerek aki állva hagyott lefele a hegyen, de én nem vagyok ennyire profi, képes vagyok belátni, hogy nem feltétlenül tudok biztonságosan menteni egy olyan helyzetet fél kézzel, amikor balra lengetek, közben kinézek hátra mert az hogy jelzek meg az hogy elengednek az három különböző dimenzió, aztán előttem meg kicsapják az ajtót valaki keresztbe kezd kacsázni, kitolja az orrát a kocsinak, épp megelőzött és satufékkel próbál jobbra kanyarodni, lelép a gyalogos, betolják a babakocsit, nem láttam meg egy lyukat stb.

    tudom sok millió km-el a lábadban egy gödör meg se kottyan, nekem aki csak 100 kiló és csak pár éve teker napi szinten nem biztos hogy nem tekeri ki a kormányt a kezéből egy kocsiból észre se vehető kátyú, és szinte zakóztam már a nagy lengetésben amikor a nedves villamossínen elindult a gép segge. jogos mondjuk, én se engedném ki magam a forgalomba. gyorsan be is zúzom a bicóm, meg se érdemlem. faluban lehet lengetni. bicikliúton lehet lengetni. forgalomban kocsik között nem mindig, és elég para helyzetek lehetnek belőle.

    szerintem. aztán persze biztos noob vagyok, és user error. majd megtanulok rendesen tekerni is ígérem :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák