Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz #56573440 #120 üzenetére

    Ez akkor lenne igaz ha nem talalkoznek a belvarosban idiota bringasokkal minden masodik alkalommal, ha valamilyen modon kozlekedem arrafele. Legutobbi kedvencem a felezovonalon kacsazo bringas volt a nyugatinal, mikor melleertem lehuztam az ablakot es megkerdeztem megis mit csinal. Annyit mondott hogy haladok a savomban.:)

    De ugyanilyen idiota volt az elottem kacsazo idiota a Bajcsyn az Alkotmanyra kanyarodo savban 20-al totyog, amikor ott van a bal oldali jardan a kerekparsav, Alkotmanyra kanyarodo savval.

    En nem tartom kimondott autosnak magam, DH-zom en is, a varosi bringazassal felhagytam a tobbi bringas miatt, katasztrofalisak, autobol nezve meg megrosszabbak, foleg, hogy tudom milyen bringazni BP-n. Videken sokkal jobb a helyzet, ott viszont az autovezetes okoz az embereknek problemat.

    En turelmes ember vagyok varosban, elvegre vezetni is itt tanultam meg. Eddig meg nem tort le az iranyjelzo bajusz sem, ergo tudom hasznalni. Autobol is sok az idiota szlalombajnok, aki megorul ha vannak elotte mas autosok, azokat hagyom elmenni.

    "azt mondtad hogy miért kéne fékezzenek ha én szeretnék valamit csinálni. miért ne kéne?" :

    - Zavarás: olyan magatartás, amellyel valaki másnak a közlekedését nehezíti, a közlekedés más résztvevőit megijeszti, neki kényelmetlenséget vagy kellemetlenséget okoz, magatartásával figyelmét elvonja vagy indokolatlanul leköti (pl. zavar az a járművezető, aki a kürtöt, fénykürtöt, vagy a távolsági fényszórót indokolatlanul használja. Zavar az a járművezető is, aki a járműve sebességével megtéveszti az elsőbbséggel rendelkezőket).

    Ez egy alapfogalom a KRESZ-ben, az elso elmeleti oran fejtik ki a zavaras, akadalyozas es a veszelyeztetes fogalmat a kozlekedesben. Add vissza a jogositvanyodat.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák