Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Ez a klasszikus állami mentalitás.
    Több "Bankot" is ismertem az elmúlt 8 évben otthon, ami az államhoz volt köthető, és kb ez a szint volt. Ma már szerintem ezeket elp1cs@zz4 az MNB, vagy a Hungaurd, de az évekig nem frissített rendszerek, a minek azt, mert jól van úgy semmirekellő, hulladék, pökhendi, tudatlan középvezetői réteg.
    A Felső vezetők a kádári mentalitásban élnek, alkalmatlan semmirekellő unintelligens dilettáns emberek, akiket oda tettek ahova 0 vezetői és sok esetben szakmai képesítés nélkül.

    A csináld meg, mert azt mondtam, de közben fingja nincs az egész miértjéről, a termékeket nem ismerő a végtelenségig lusta és buta osztályvezetők világa.

    Ezek után mit várunk? Csodát?

    Szóval én ezen nem csodálkozom. A pénz folyik ezekbe az "Informatikai" vállalkozásokba. Magukat nagynak gondoló, ugyanakkor a nagy multi cégek 90-es évek közepén magasabb szinten álltak hozzáállásban, szakmai mentalitásban, szakmai potenciálban, mindenben mint ezek magyar állami vállalatocskák ma.

    Fiatalabb koromban sok ilyenben voltam. ezeket be kellene szántani, kezdve az igazgatókkal, az "osztályvezetőkkel".

    Kitiltani az elvtársakat.

    És odaadni annak a rétegnek, akik tényleg akarnak dolgozni, nem csak a pénzt felvenni.

    Soha a büdös életben nem dolgoznék ilyenben, ha csak az élet nem kényszerít rá.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák