Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz ALI_G #26 üzenetére

    Gyanítom hogy a "korlátlan" kifejezés azt jelenti hogy kellően nagy csomagot fognak adni ahhoz hogy a legtöbb esetben ne lépd túl a havi limitet, de akár azt is el tudom képzelni hogy a Google szolgáltatások irányába nem fogják az adatmennyiséget számolni, azokat ténylegesen korlátlanul igénybe veheted. Persze ez utóbbi csak találgatás a részemről.

    A Google Maps tényleg AJAX -ban írodott, de gyanítom hogy az Android -on ez is Java alapú akárcsak a többi alkalmazás. Vajon a GPS használat kimerül annyiban hogy hol vagyok vagy lehet használni a Maps útvonal tervezőjét és kvázi navigálni is tud? Lehet már van is valami review róla a neten.

    ----------------------

    A külső szubjektív, de számomra nem visszataszító, a kezelőfelület pedig ráment az egyszerűségre mint a legtöbb Google cuccnál (lásd Chrome), egyébként is ha hihetünk a korábbiaknak akkor ami nem tetszik azt le lehet cserélni akár saját fejlesztésűre. Az viszont kicsit tényleg érvágás ha nincs Bluetooth fájküldés (feltéve ha ez igaz: [link]). A videó felvétel szerintem utólag még hozzá lesz adva az OS -hez. Mivel még különálló videó lejátszót sem láttam rajta, sem az SDK -beli emulátorban, lehet hogy a kodekekkel kapcsolatban vannak még problémák, azért nem került bele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák