Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz VirsLee #238 üzenetére

    "a terméknél most ez a fő tulajdonság, amivel eladják. Emiatt nőtt a kereslet rá" ja, a női borotvák fő tulajdonsága meg az hogy rózsaszínek... és?
    Tudom, hogy az Apple-vásárlók életérzést vesznek, nem eszközt feladatra(kivétel azt akinek munkára kell)...meg is van róluk a véleményem... nem épp hízelgő.

    Objektívan mérhető? Akkor mesélj mennyi fps-t tol ki mennyi akkuidővel Assassin's Creed alatt? Objektívan...
    De hagyjuk a játékokat, mit tud Corel Painter-ben? V-Ray-ben?

    Miért tolna ki a Microsoft vagy az AMD ARM procit? MS nem gyárt procit, az AMD-nek meg köszöni szépen van már procija. A Qualcomm-nak is, ráadásul az ARM és már most többet ad el belőle, mint az Apple fog az M1-ből...

    "mert ami nem Intel vagy AMD arról Te nem veszel tudomást?" de, ha azonos piaci szegmensben teszi... anno, mikor még a PC proci piac nem kétszereplős volt, nekem is volr Cyrix és Texas Instruments procim(386 illetve 486)... miért, te tudomásul veszed az Intel-t mobiltelefon-piacon?

    De elég volt ebből... parttalan. Értem én, hogy most az Apple M1 a hype, le a kalappal a mobilgépes teljesítménye előtt de kezeljük már a helyén a dolgokat, a csúcs desktop prociktól rohadt messze van teljesítményben, hogy a HEDT-t vagy a szervereket ne is keverjem ide. És nem érdekel az sem hogy ARM architektúra, önmagában az nem érdem. Az Apple pedig talán soha nem fog megjelenni 3rd party OEM gyártóként a piacon, csak magának fog gyártani bármit, szóval bármi amit gyártanak, ha nem Apple végterméket akarsz venni, a számodra nem létezik.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák