Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clickbait

    aktív tag

    válasz Keeperv85 #23 üzenetére

    Köszönöm a biztatást, nálam Unity 4.6 óta ásta el magát a Unity, utána tértem át Unrealre. Most ha jól tudom a 4.10.2 van, azért vannak még elég komoly gondok, jó pár hete küzdök az árnyékokkal, de úgy néz ki kezdem kitapasztalni, mit miért. Vannak egészen felfoghatatlan hibái, de ezek elvileg szerencsére a 4.11 javitva lesznek. :U Az most a preview 5-nél tart, arra nem merem frissiteni a projektem még a másolatát sem mert hát na.. preview.

    De még igy is jóval kevesebb anyázás van mint Unitynél. :DDD

    Bevallom, olyan igazán csúnya projekttel még nem találkoztam, ami eljutott odáig, hogy screenshotot tegyenek fel róla. Szóval, hogy csúnya legyen, arra külön oda kell figyelni. Itt még pár fehér, megvilágitott fal is gyönyörű a maga nemében, szóval kis engine. :K A végén meg kap egy kis tuningot a játék utómunkákkal, és remélem minden rendben lesz kinézetben. Elkövetkezendő cikkekben igyekszem pumpálni a képeket + Flickr galéria, lehet majd onnan ötletelni.

    You got clickbaited.

  • Clickbait

    aktív tag

    válasz Keeperv85 #25 üzenetére

    Na az igen, abból van egy kalappal. :DDD
    Ez már kreativitás függő, ilyenekre nagyon oda akarok figyelni, fontos az atmoszféra. Lesz természetesen mocsok és szálló por, igyekszem mindent eltérőre csinálni, ne ismétlődjön semmi. Szerencsére nagyon igéretes terveim vannak, remélem sikerül egytől egyig megvalósitani őket. Plusz szerencse, hogy nagyon durva anyagaim vannak, amik teljesen dinamikusak. A rozsda, az úgy rozsda hogy látszanak a lebomlott rétegek konkrétan, és a betört fal sem csak oda van festve, hanem konkrétan be van törve rétegenként.
    Nyálcsorgatásnak elhintem:


    Ja, és ezek csak sik képekből vannak előállitva. A motor fogja azzá tenni, ami. :Y

    A berendezés meg már a lakberendezői kézségeimre vannak bizva, illetve vannak való életből szedett képeim is, valamennyit próbálok lemásolni csak.

    You got clickbaited.

  • Ragnar_

    addikt

    válasz Keeperv85 #25 üzenetére

    Az valószínűleg a roughness a materialnál, minél finomabb felületű az anyag anál inkáb reflektív, minél durvább, annál inkább nem az. Ha az roughness értéke kicsi akkor lesz márványszerű az anyag. ha nagyobb akkor meg ugye kőszerű ami nem tükröz..

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

  • Ragnar_

    addikt

    válasz Keeperv85 #30 üzenetére

    Tény, hogy van olyan UE4 scene ahol szerintem is túl van húzva a reflection, de nem mondanám hogy a motor hibája, csak egy lehetőség, amit ha jól használnak inkább hozzáad a realisztikus megjelenítéshez. A belsőépítészeti EU4 vizualizációs cuccokat meg kb. szinte lehetetlen megkülönböztetni egy rendertől. Lehet tökegyenes falakat icsinálni gipszkartonal elvileg.. :) (bár még nem próbáltam)

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

  • ViZion

    félisten

    válasz Keeperv85 #51 üzenetére

    Nekem volt anno bő 50 éves tördelő-szerkesztő munkatársam. Ma már 60 felett van. Anno váltott Quark-ról InDesignra, de egy halom grafikai SW-ben otthon van, ez mellett profi zenész. Megélhetésileg lakodalmas is, de neki a bárzene a mindene, igazi úriember, kifejezetten az a filmes bárzongorista. Nah, szal. nagy respect neki, sokat tanultam tőle. Sokat beszélgettünk, egyszer mondta, h de sajnálja, hogy pár éve nem kezdett el szaxofonon tanulni, mikor volt lehetősége. Majdnem kiröhögtem, ugyan már, ennyi idősen?
    Nézett, h igen, miért? Már ma 2-3 év gyakorlás lenne mögöttem... miért ne tanulhatnám meg? Nyilván nem lenne híres zenész, de tudna egy dologgal többet. Párom 37 ööö 22 :D évesen kezdett el gitározni (mondjuk anno tanult pár évet és van zenei képzettsége több hangszeren is). Nekem munkahelyváltással mindig akadt 2-5 program, amit meg kellett tanulni. Ahova felvettek PS tudással, ott kiderült, h 99% Corel és vektoros dolgokkal foglalkoznak, hát megtanultam. Nem vagyok Corel zseni, sőt semmilyen :D . Kreativitás legyen, a program csak eszköz. :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák