Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz kuntics #561 üzenetére

    Vevő vagyok értelmes, normális eszmecserére, a fanokra nem vagyok kíváncsi, annak a szar is arany.

    (#562) GoSleep: Köszi az értelmes választ Emese :C

    (#566) Francesco77: Sehol nem írtam le szó szerint, hogy aki megveszi, az hülye :U Maximum utaltam valami ilyesmire.

    (#576) szaszyka:
    Azon megy az agyalás, hogy miért örül ennyire a nép egy olyan "új" telefonnak, ami mára elavult dizájnnal és nem minden tekintetben friss hardverrel érkezik (SoC-ot leszámítva).

    Ilyen felbontáson és 4,7" kijelzőn ez a SoC ágyúval verébre, a kamerára még kíváncsi leszek, de 180k-ért szerintem kicsit többet várna az ember :U

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • válasz kuntics #622 üzenetére

    a kijelző méretével kapcsolatban:
    nem a 4,7" mérete szerintem a legnagyobb baj, hanem az, hogy ettől még nem lett lényegesen kisebb a telefon, mint pl az X - XS széria. Van 3mm és 5mm a két oldalon, ami a nagyobb modellnél 5,8", a "kicsinél" pedig 4,7" kijelzőt foglal keretbe. Mit számít a kijelző mérete, nem a telefon mérete határozza meg a kezelhetőséget-kompaktságot? Mert ezt a 4,7-et kisebb házba téve egy faszább kis telefon lehetne.

    A felbontásra meg csak annyit, hogy az Apple jött először a retina kijelzővel, mint fogalom, ma is így hívja.. ide szerintem egyéb vélemény nem szükséges.

    Ma volt szerencsém egymás mellett látni egy vadiúj XR-t IPS kijelzőjét, és az XS amoled paneljét napfényben. A tapasztalatokat szerintem mindenki ismeri itt összehasonlító tesztekből - egy nagyságrenddel jobb az amoled, kicsit el is szomorodott az XR tulaja.

    Nem hiszem, hogy az SE kijelzője jobb lesz, és ilyen tekintetben bármilyen formában dicsérhető lenne objektíven kezelve a dolgot, a piaci szereplők között 160+ kategóriában. Értem én, hogy elég, meg nem napfényben olvas az ember napi 10 órát meg jó a káva, mert nem érintem meg feleslegesen (wtf?) meg nem tudom milyen érvek szoktak még jönni. Csak az a fene nagy kompaktság sincs meg SZERINTEM.

    "... and I hope you have a great day!"

  • válasz kuntics #658 üzenetére

    de ha nem lenne felette semmi? mármint se egy sor ikon, se üveglap, se káva, hanem az egész telefon akkora lenne (felfele) mint a 4,7-es kijelző? :) Ha még a gombot és ujjlenyomat olvasót meg is hagyjuk lent.

    Modernebbnek hatna, mert 2018 (?) óta megy a fullScreen és notch téma, és valóban fizikailag a készülék mérete lenne sokkal kisebb.

    (#660) Juhaszatti
    feletted meg is válaszolták, és erre próbáltam kilyukadni - kellett volna rajta gondolkodni, áttervezni, igen, bevállalni, hogy kicsit vastagabb adott esetben. Ezért szúrja sokak szemét, mert ment a lego a kész alkatrészekből, és a végeredmény a saját palettájukon nézve nem rossz, csak ha ránézel a piacra, akkor.. hát nem azt érzed, hogy irányt mutatnak. Amit tettek nagyon sokáig.

    nem vitatom, hogy sikeres termék lesz, mert a sokat emlegetett célközönség - akik i6-7-ről, SE-ről váltanak - elégedettek lesznek. De akit érdekel a téma és a piac, joggal érezheti kicsit "érdekesnek" ezt a kombót.

    [ Szerkesztve ]

    "... and I hope you have a great day!"

  • válasz kuntics #665 üzenetére

    már bocsánat, de pont lesz@rom, hogy hogy hívja, maga a termék a lényeg. Nekik pedig az, hogy azért a gyártás és a fejlesztés ha lehet, akkor nulla dollár extra ráfordításba kerüljön.

    (#666) lmno
    mert a kijelző alá helyezett ujjlenyomatolvasótól elhatárolódtak (mivel nem 100%-os, nem elég gyors, ezt el is tudom fogadni). Ugye az lenne a megoldás a szimmetriára, ha alul sem lenne semmi (X style, de akkor van faceID és notch), vagy hátra kerülne az ujjlenyomatolvasó. De ezek már megint tervezői munkát igényelnének, de ez a termék nem a fejlesztésekről szól.

    [ Szerkesztve ]

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák