Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltincs

    tag

    válasz ak76 #494 üzenetére

    Egyik ismerősöm, közel a 60-hoz, iphone se-t használ, mióta létezik az a telefon (természetesen az előzőt), és még mindig teljesen meg van vele elégedve, nem is akar androidot, neki az nem tetszik, ezt szokta meg, és igen, tudott venni még egyet újonnan, mert mióta kijött az első akksija már nem volt túl optimális állapotban, és nem érdekli, hogy milyen az új meg stb, viszont van rá még támogatás, igaz nem sokáig már, de van. És azért ez szerintem így fontos. Ő azt szereti, Ő nem akar androidot, megpróbálta, de nem vált be és Ő teljesen meg van elégedve a kis kompakt SE telefonjával.

    Az meg a másik, hogy az android tény nem úgy lassít mint a többiek, ő csak szimplán 1-2 év után telibesz*rja a telefonokat és nem ad ki frissítést, csak elég ritka esetben. Szerintem ez nem szebb mód egyáltalán, mint mondjuk egy lassítás.
    Én is 2-3 évente cserélek telefont, de vannak akik nem. És szerintem dícséretes, hogy van lehetőség rá, hogy aki nem cserélgeti, azért egy pár évig még frissítések jönnek rá és nem fut bele, hogy mondjuk egy új app pont nem jön már ki rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák