Új hozzászólás Aktív témák

  • RM1

    aktív tag

    válasz Tikakukac #130 üzenetére

    Néhány dologban más a megközelítésünk. Valószínűleg az eszközeinket is más céllal / célra használjuk. Ha nem megy, aminek mennie kellene, az hiba, egyértelmű. Használok win-t, mac-et, néha linuxot is előnyeivel-hátrányaival. Benne van az is, hogy csak simán könnyebben viselem ugyanazokat a problémákat. A számítógép nekem is munkaeszköz. Egy villanyszerelőnek, vagy bármilyen mesterembernek is aranyárban mérik az eszközeit, és bizony nem egyszer láttam én is, hogy azokkal se minden tökéletes.
    Grafika pont nem érdekel, max a highlighting. :) Nem tudom 1990-ben milyen technológiák álltak rendelkezésre amikre utalsz, de kollégáimmal sokszor előkerül a téma, hogy akár még 5 év alatt is mennyivel egyszerűbbek lettek a dolgok. (A legidősebb még a 80-as évek végén maga írta át a firmware-t az első IBM billentyűzetéhez. Párszor elmondta azt is, hogy hány havi fizetése volt mérnökként a gép, de pontosan már nem emlékszem rá.) Biztosíthatlak, hogy az általam említett és használt dolgok nem hogy 1990-ben, de még 3-4 éve sem számítottak működőnek, legalábbis széles körben, elérhető áron és mai szemmel nézve jó teljesítmény mellett.

Új hozzászólás Aktív témák