Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    Meg lehet már oldani, hogy mindenféle hókuszpókusz nélkül frissen telepítve ne barmolja el a FF profilomat automatikusan?

    Mert nekem az volt az az indok, ami miatt egyetlen egyszer pórbáltam ki, és azonnal ment a levesbe. Ugyanis első indításkor a meglévő, belakott profilomat jól összebarmolta, majd mindenhonnan azt a választ kaptam, hogy 'ja, azt neked kellett volna előtte mentened'. Pedig szerintem automatikusan másik profiles.ini-t kellett volna használnia, vagy figyelmeztetnie, hogy hékás...

    És most is szívesen kísérleteznék a Nightlyval, esetleg a bétával, csak pont most lépett abba a szakaszba, hogy nem, köszönöm, majd ha megoldják, hogy a WE-nel is meg lehessen oldani azokat a kiegészítőket, amiket XUL-lal. Addig bármit is csinálnak, csak rontanak a böngészőn, és a saját kiegészítő-készítőiket, meg a felhasználóikat üldözik el. Mert egyenböngészőnek van már jó pár másik. Ez igaz a működésére, és a felületére is egyaránt. Már a jelenlegi dizájnváltást is csak úgy lehetett kibírni, ha kiegészítővel megoldottam azt, hogy visszakerüljenek olyan dolgok a kezem ügyébe, amiket elvettek...

    Ja, jut eszembe: a Chrome-mal azonos kiegészítőkezelés mikor fog működni, ha már WE? Csak mert van kiegészítőm, amit a fejlesztő nem fejleszt már, de Chrome alá megoldotta, hogy menjen. Ha már elvileg működik, mikor lesz lehetőség használni az ottani plugineket? Csak mert az ottani store folyamatosan pofázik, hogy nem a krómot használom, telepítsem azt, hogy tudjam használni...

    És végül: Azt hiszem, amíg a kiegeim helyett nem lesz más, ugyanolyan jól, ugyanúgy használható, addig a FF57 is marad a gyártónál. Már az 55-nél teljesen letiltottam az automatikus frissítést, így maradok az 56-nál... Vagy amíg nem találok helyette mást én is...

    [ Szerkesztve ]

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

  • Zotya84

    őstag

    válasz KAMI911 #8 üzenetére

    Ja, ezt tudom, de nem ez volt a kérdés. És azért nem használok több profilt, mert engem nem az érdekel, hogy mit mutat üresen, hanem az, hogy a meglévővel.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

  • Zotya84

    őstag

    válasz Syl #12 üzenetére

    Vicces fiú. Tudod, ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor ne lepődj meg, hogyha visszakérdeznek. De nem is tudom, minek magyarázzam... :F

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák