Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Formaster #266 üzenetére

    Megértelek teljes mértékben. Hordozható gép nekem nem kellene. Értem ezalatt hogy noti nem kellene. Egyszerűen túl nagy nekem. Ezért is vettem az iPad mini-t mert az bőven megfelel amire nekem kell munkahelyen, vagy esetleg útközbe ha teszek veszek, maileket olvasok, böngészek, stb.

    Tab széria szerintem soha nemfogja elérni azt a szintet amit az iPad elért. És akkor jön a sok nagyokos azzal hogy az Apple kezd olyanra hasonlítani mint egy szekta. Istenem.... Erre csak azt mondom hogy az emberek nagyrésze egy használható, jelen esetben tabletet szeretne vásárolni. Amin nincsenek fagyások illetve egyéb dolgok. És a fontosabb programok is maximum csak pár euró rá, mint pl egy Office.

    Illetve ez már nem is fikázás, hanem inkább irigykedés. Mert amikor feljön az iOS vs Android stabilitása akkor szépen elhalkul az Android mezőny. Nyilván van olyan dolog amibe egy SGS III jobb mint egy iPhone 5, ezt nem is vitatom. De itt most magáról az OS-ről van szó.

    A pár éves telefonokra hol jön már ki a 4.2-es ROM pl? Ugyanmár.. A gyártók öntik magukból az androidos telefonokat, de mi értelme van neki? Semmi szerintem. Az hogy van olyan droidos készülék ami már a menübe is akad, ez durva szerintem. Apple se megy vissza a legelső generációig frissítés terén, viszont 3-4 generációig visszamenőleg fellehet rakni pl az iOS 6-ot. Ez hol mondható el pl egy Androidos készülékről. És én itt most nem mókolt OS-ről beszélek hanem ami a gyári frissítéssel kijön!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák