Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor.79

    aktív tag

    válasz dabadab #42 üzenetére

    Én nem ugyanazt a kérdést tettem fel immáron harmincvalahányszor, hanem egymásra épülőket. Ha triviális lenne rájuk a válasz, akkor fel sem merülhettek volna. Különösen várom azokat a válaszaidat, amik az elavulós kérdéseimre vonatkoznak (mit tegyen az ember, ha már nem érhetőek el azok az elektronikus alkatrészek, szenzorok, és emiatt működésképtelen az autó?).

    Én elhiszem, hogy bizonyos költségek csökkennek az önvezető autókkal, de senki sem beszél azokról, amik viszont nőnek. Ezek nélkül viszont lehetetlen objektíven dönteni.

    Fejlesztőként te láttál már hibátlan szoftvert? Főleg egy önvezető autóét? Ha olyan triviális lenne az elkészítésük, akkor miért tartana évekig? Ha valamit évekig készítenek, az mennyire bonyolult? Hány hibalehetőség van az ilyenekben? Mennyibe kerül egy ilyen komplex szoftver karbantartása? Azt kinek kell megfizetni?

    Meg úgy rugózol ezen az egész szervizelési témán, mintha ez valami tök új jelenség lenne és eddig soha, semmikor nem kellett volna szervízbe vinni az autókat.

    Miért, szerinted változatlan egy autó/szoftver szervizintervalluma és költsége, ha n darab új modult tesznek bele?

Új hozzászólás Aktív témák