Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz nemlehet #20 üzenetére

    1) Igen, ha megfeleloen elterjed, ez igy van. Rontani meg addig sem ront, max marad hasonlo szinten, bar legalabb el nem bambul soha, szoval mindenkepp csokkenti a dugot valamennyire.
    2) Egyertelmu
    3) Szinten
    4) Ez bizonyos szempontbol igaz, bizonyos szempontbol pedig nem igaz. A mostani rendszerek is jobbak, egy nagyon limitalt kornyezetben. Egy hivatasos sofor meg tud oldani egy csomo helyzetet, amire a mai onvezeto autok meg nem kepesek. Persze, rajta vannak a dolgon, remeljuk nemsokara a katyus havas szembe naplementes szuk ketiranyu utakat is megoldjak (nyilvan tulzo pelda, de erted, mit akarok mondani)
    5) mit nyernek az allamok? Mert szerintem nyernek is meg veszitenek is (pl rengeteg adot a kevesebbet fogyaszto autok miatt). Minden baleset felfujasa: Mert meg most hirerteke van. Nemsokara nem lesz. Egyebkent szerintem is feleslegesen nagyra fujjak sokszor a dolgokat, viszont nem art, ha az atlagpolgar is tudja, hogy most meg nem teljesen biztonsagos (mondjuk senki soha nem is allitotta, hogy az)

    Azt vegyetek legyszives eszre, hogy teljes mellszelesseggel tamogatom az onvezeto autokat en is, nem engem kell meggyozni. :)
    Es meg azzal is egyetertek, hogy el fog terjedni, csak azzal nem, hogy milyen gyorsan. Meg ha nem is sajat, hanem carpooling, szerintem akkor is lesz minimum meg 10-15 ev, mire a legnagyobb varosokban kicsi meretekben, de mar nem csak kiserleti jelleggel feluti a fejet a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák