Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #1 üzenetére

    Franciaországnak van "néhány" igen jelentős érdeklődést kiváltó sporteseménye (Tour de France, Roland Garros, Le Mans 24h hogy csak a legnagyobbakat említsem) amiknek a közvetítési jogát igen komoly pénzekért lehet továbbpasszolni és nem mellesleg szép kis bevételt hoznak. Ha te nem fizetsz valamilyen formában a tartalom eléréséért (kábeltévé, online tv, stb.) akkor azzal valahol mégiscsak kárt okozol a csatornának és a szervezőknek. Lehet itt a "csak másolat" meg egyéb címszavakkal előhuzakodni, de nyílván nagyon kevés ember van, aki egy Google keresés után egy fizetős és egy ingyenes alternatíva közül a fizetőset választja valamilyen megfontolásból. Legalábbis én ezt tartom a legvalószínűbb oknak. Hogy ebből más milyen következtetést szűrt le és hogy lett belőle megint mocskospolitikázás azt nem tudom.

    "nem ér annyit, hogy cserébe politikai / anyagi érdek kontroll alatt éljek."
    Mert most nem tetszik ilyen kontroll alatt élni? Szóljatok, ha lemaradtam valamiről és kitört az anarchia :N

Új hozzászólás Aktív témák