Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz vicze #38 üzenetére

    Miért is kellene az Users mappát áthelyeznem? Van program, ami automatikusan menti a beállított maghajtók/mappák tartalmát. Csak egyszer kell paraméterezni és kész. Másrészt pedig, továbbra is tartom, hogy ami fontos, azt mentem. Mentem Samsung SSD-n, Intelen, vagy bármilyen más merevlemezen.

    Gariztatással eddig nekem szerencsére horror történetem nincsen, mindent meg tudtunk oldani, hogy jó legyen.
    Viszont az olyan hibákkal gyűlt már meg a bajom, amit nem lehetett legariztatni, mert nem tudtam bebizonyítani, hogy a hiba létezik, annak időszakos volta miatt..

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • #35193216

    törölt tag

    válasz vicze #38 üzenetére

    A Users mappában legfeljebb csak a beállításokat veszíted, amik még mindig reprodukálhatóak, ha az adataidat nem ott tartod, és egyébként miért kellene ott tartanod?

    Másrészt laptopban is megoldható az SSD+vinyó felállás (én legalábbis nem vennék olyat, amelyiknél nem megoldható, tehát ahol se msata, se m2, se optikai meghajtó hely), emellett laptopról egyébként is jobban javallott a rendszeres biztonsági mentés.

    De, van bizonytalanság, mert már a topikbeli kommentekből is kiderül, hogy nem egyformán érintette az egyes példányokat a probléma. Nem tudhatod, hogy a tied mikor lassul be. Ráadásul a frissítés is elhitette sokakkal, hogy a probléma megoldódott, aztán mégsem. Mi ez, ha nem bizonytalanság?

Új hozzászólás Aktív témák