Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabsz13

    aktív tag

    válasz bambano #9 üzenetére

    de a Diginél csak egy ideig vannak a jogok. a következő körben, amikor újra versenyeztetik a BL közvetítést, ha az M4 nevében az állam bácsi jól ráígér az én adópénzemből, akkor már megkaphat bármit...főleg úgy hogy ingyenesen elérhető a teljes lakosság körében (ez pl. VB esetében előnyt szokott jelenteni, mert ugye a szponzorok azt szeretnék, hogy minél többen lássák a reklámjaikat)

    (#10) ledgeri: a MindigTV-n eddig is nyolcas volt a EuroNews (vagy talán hetes). amúgy az nem baj, ott legalább valódi híreket mondanak, nézzék csak többen!!!

    (#14) Tigerclaw: akkor ott a TV-vel volt valami bibi. én néztem úgy VB meccset egy Panasonic plazmán (2012es vagy 13as évjárat), hogy kapcsoltuk a MindigTV HD és a T-Home IPTV HD csatorna között és a MindigTV fényévekkel szebb volt. Eleve a technika miatt a MindigTV a legjobb megoldás, mert a kábelnél úgy tudom több a tömörítés, dekódolás és ezért bőven erősebb a minőségromlás.

    [ Szerkesztve ]

    AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

  • csabsz13

    aktív tag

    válasz Dhampir #11 üzenetére

    én már 3 éve MindigTV családi csomagot fizetek elő, évente egyszer kell csak fizetni (28ezer Ft). semmilyen technikai hiba vagy gond nem volt még (ellentétben a kábeles set-top-boxos időszakkal) és sokkal szebb a HD tartalom, amit ott kapok (lásd előző hozzászólás). és csatornakiosztásból nekem csak 1 hiányzik, az EUROSPORT2, mert bundesliga fan vagyok :B

    szóval bár nem sértő, de erősen túlzó a "szegény ember tehene" hozzászólásod ;-)
    csak azért mert valami olcsóbb, nem biztos, hogy rosszabb...

    AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

  • csabsz13

    aktív tag

    válasz Dezsike #27 üzenetére

    nagyon sok csatorna elképesztően alja minőségű. de ott már az átadott anyaggal van szerintem gond. megőrülök, amikor két SD csatorna között átváltok és kiég a szemem a különbségtől - tipikusan az ilyen FEM3, FILM+ 100adik csatorna, meg hasonlók - mert a 80as évekbeli sorozatot nem voltak képesek digitálisan megvenni, hanem az van meg, amit anno az MTV meg az RTL 20-30 évvel ezelőtt megvett... elcsúszott szinkronnal, alatta hallani az angol szöveget (példa: Egyről a kettőre című sorozat, az alatt mindig hallom az angol szöveget...).

    AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

Új hozzászólás Aktív témák