Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz <Lacy85> #130 üzenetére

    Nem ilyen válaszra számítottam,hanem értelmes hozzászólásra.
    Ez is egyfajta szolgáltatás,amit beleépít az árba a gyártó.Jelen esetben az Apple.
    Van köze az árakhoz.Ha nem érted,az nem az én bajom.

    Amúgy szerintem senki nem utazza át a fél világot csak azért, hogy iPhone-t vegyen, és az itthon vett telómat is viszonylag ritkán akarom gariztatni Brazíliában.

    Szerinted...Ez aztán a válasz.... :U

    HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

  • Rinocerosz

    senior tag

    válasz <Lacy85> #130 üzenetére

    Ő azt akarja ezzel mondani valószínűleg, hogy ha a telefont mondjuk nem egy hivatalos partnertől veszed 400 ezerért hanem egy gsm boltból 300 ezerért akkor is jár az 1 év apple garancia.
    Ami mindegy, hogy honnan került a bolthoz vagy hogyan szerezte be mert így lényegtelen, hogy a telefon hivatalos vagy nem hivatalos boltból van.

    De ez így van a samsungnál is csak azt kell figyelni, hogy legyen a telefonra gyártói garanci és így nem kell a bolttal felvenni a kapcsolatot hanem rögtön a samsung szervizt kell keresni és jóval gyorsabban kész is a telefon mintha a boltal sz@rakodnál.
    Én mindíg is így csináltam 3-4 nap alatt kész is volt a telefonom mindíg. Mások vissza küldték a boltnak onnan a szervizbe, vissza bolt , vissza hozzád kb 3-4 hét.

    Egyebként én eddig a vip phone, btel-nél rendeltem az összes samsung telómat és egyszer se volt gond.
    Csak venni kell a fáradságot arra, hogy árukeresőn megnézd, hogy ahonnan akarod vásárolni a telefont legyen megbízható plecsnije.

    Ja és még annyit, hogy tudtommal az apple telókat is lehet szidni sok minden miatt de a szervizelésben kb a legjobbak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák