Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Egyre jobban utálom meg a hivatalos Messenger klienst, telerakják mindenféle dologgal amit az emberek kis hányada használ csak ki, a memóriát viszont foglalja. :((( Legalább moduláris lenne a telepítő és ki lehetne választani hogy mire van szükségem. Sajnos rákényszerülök mégis, mert egyik alternatív kliens sem tudja megjeleníteni a PM (Personal Message) szövegeket a partnerekhez.. vagy valaki tud ilyenről? :F Miranda talán tudná csak én nem tudom hogyan kell aktiválni? (Pidgin tudom hogy nem tudja, pedig már elég régóta igérik..) Egyébként a Skype-al is ez a legnagyobb bajom, bár ott legalább az extensions részre azt lehet mondani hogy nem érdekel. Viszont a Skype-ra alternatíva sincs. :(

    Ez az IBM féle virtuális tér érdekesnek tűnik, csak vajon tényleg annyival hatékonyabb lesz-e mint várják. Biztos hogy a fun faktort jelentősen megdobja, de egy ilyen virtuális meetingre, tanításra is fel kell készülni, demókat, prezentációkat kompatibilissé tenni. Remélem nem írok hülyeségeket :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák