Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz Sak #21 üzenetére

    Az első példányok kerülnek 1500 JAD (Jó Amerikai Dollár)-ba
    tömeggyártásban ez lentebb fog menni.

    A mobilnet meg még általánosabb mint a "süt a nap", gondolj Angliára :DDD

    Engem mondjuk még mindig izgat a működése, hogy valódi környezetben hogy lehet majd használni, mert én pl. az okostelefont csak telefonálásra, fontos teendők felírása-fejben tartása, üzenetek fogadása és küldése használom, sose játszom (bár banktitkot bediktálni tömött metrón vicces lesz)
    na meg a navigációhoz rohadt jó lesz, csak ki kéne próbálni élőben; vezetés közben nem tudom mennyi hasznos területet takar ki.
    Az első pert 2014 közepe-végére saccolom: a szemüveg kitakarta a látóteret a streamelt macskás videóval, ezért szenvedtem balesetet, háromcsilliárd dollár fájdalomdíj!

    Bélabá

  • bambano

    titán

    válasz Sak #21 üzenetére

    a fő probléma ezzel az egésszel az életérzés.
    ehhez a cumóhoz az az életérzés társul, hogy aki viseli, az egy oltári nagy faszagyerek, akinek minden rezdüléséről azonnal mindenkit értesíteni kell, ha rácsapódott a vécéülőke a @-ra, arról is. ráadásul a csóka annyira fontos, hogy tizedmásodpercekre sem szakadhat le a nagyarc-könyvről, mert neki mindenről azonnal értesülnie kell, ami ott történik.

    ezt az életérzést nem akarom. nem akarok intravénásan az interneten lógni, nem akarok lélegeztető gép helyett facsét, nem akarom, hogy a google arról is azonnal tudjon, ha eldurrantottam egy nukit a hagymás bab után a fajanszba.

    a célok és problémák, amiket ez a cucc kielégít/megold, taszítanak. én egy önálló ember vagyok, nem egy mátrix tag.

    másrészt meg ha már be akarnak tolni a mátrixba, milyen ódivatú putri megoldás már, hogy a szememet kell használni, nem közvetlenül az agy látóközpontjára kapcsolódik... beszélni kell hozzá? jóhogy nem kell subidubidúúút kiabálni, mikor a dínónál blokkolok kifelé menet.

    az öccáz devlás szifonról meg annyit, hogy nokia 6230-as telefonom van. és a menük háromnegyedében soha nem jártam még.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák