Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <MZ/X>

    őstag

    Óva intek mindenkit ettől a sorozattól. Nem tudom pontosan milyen modellem volt nekem, de kb. ugyanígy nézett ki, és fájdalom volt használni. A fájlformátumok terén csak MP3-mat (abból is csak 'sima'-t, LAME-t, nem), WMA-t támogat, és ennyi...Ha feltöltöttem rá a számokat össze-vissza rakosgatta valamilyen módszer alapján, a menürendszere és a kezelése is számomra nagyon idegesítő volt, a navigációs gombjai sem voltak megfelelőek (pl. zsebből nem lehetett vezérelni, ellentéteben egy Cowon U3-massal), és a hangzása, hangminősége pedig teljesen átlagos, óccó kínyai volt. Egyetlen pozitívuma a viszonylag normális FM vevő volt. Ezután váltottam egy Sandisk Sansa Clip+-ra, ami minden tekintetben leírhatatlanul jobb választás, és ráadásul ugyanannyiba kerülnek. Ezután a tapasztalatom után, hát, nagyon megnézem a Sony termékeket... :U

    Original's never fit - Socket 370

  • <MZ/X>

    őstag

    válasz mrlujoak #31 üzenetére

    Mivel eddig nem volt túl sok zenelejátszóm, és ezt a Walkmant ajándékba kaptam, ezért máshoz nem igen tudtam hasonlítani. Azt aláírom, hogy a CD-s walkman tökéletes zenehallgató eszköz, kb. 1 évig használtam, de azért annak is vannak hátulütői (elemcsere, sokkal könnyebben károsodik ha leejted, CD hurcolás, újraírás, stb). Szerencsére volt párhuzamosan Sansa-m és azt hiszem a neve NW15z-vagy valami hasonlóm is, és szerintem sokkal jobban, hangosabban szólt a Sansa. Ja, eszembe jutott: az a Walkman ami nekem volt, borzasztó halk volt max. hangerőn is, agybadugós fülessel is. Nem én vagyok süket, minden mással teljesen jól mentek a dolgok, nem 300ohm-os cuccokat raktam bele, egyszerűen ilyen volt. Az meg engem annyira nem hat meg, hogy mások mit miért csinálnak: én szeretem a FLAC zenéket hallgatni otthon, nem szeretném őket átkonvertálni a buszra, ennyi. Nekem igenis alap a sokféle formátum felismerés. És ha már itt tartunk, az áruházláncok saját márkás párizsijait/virslijeit sem veszem meg, hiába nagyon sokan teszik ezt az ismeretségi körömből...

    Original's never fit - Socket 370

Új hozzászólás Aktív témák