Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz csabi112 #1572 üzenetére

    utolsó pillanatban elég hajmeresztő a vízszivárgás. még jó hogy időben kibukott a hiba...

    a 2 gépre való felbakolás is elég para látvány.
    én ilyen gépet a földtől max 10 centire mernék emelni. ahonnan nincs hová essen.

    ****

    már kopnak az emlékek. ez a gép volt, aminek az adatlapján az olt, hogy kb. 600 munkaóra?
    :U

    ***

    sokunk számára ez a gép volt a kiállításon a legnagyobb döbbenet...
    :K :R

    ***

    más.
    az egész moddervilágban számomra egy igen flusztáló jelenség van.
    a modder, nem kevés időt, munkát, pénzt áldoz, családtól és környezettől megkapott elviselést kap, szellemi értéket visz bele a munkába.
    magamutogatási vágyát kiélve nem dugja be a szoba sarkába, hanem publikál, kiállít.
    néha kap valamilyen szponzori támogatást. ez még a jobbik eset.

    ha más modder ichletet kap, akkor az eredeti alkotót még büszkeség is eltölti, mint ötletgazdát.

    de ott vannak a multicégek agyonképzett, esetenként nullához konvergáló fantáziával ellátott mérnökei. akik szimplán lenyúlják, ingyen hasznosítanak dizájnelemeket, megoldásokat, majd betolják, mint sajátot. megélhetési, internetes öteltvadászok. (szememben sunyibbak, mint a "sima" ipari kémek.)
    na, ez a része bosszant, felháborít... :(((

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • Atke

    senior tag

    válasz csabi112 #1572 üzenetére

    Nem mertem volna a nyakamat rátenni :)

    szab.tam: Flusztláló... Blájen??? Nem uram Brájen :D :D :D Bocs, nem bírtam kihagyni :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák