Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz CS_D #17 üzenetére

    "... Nem akartam elhinni, hogy létezik ilyen díjcsomag. De végülis, amióta a piacon van a Digi is, kénytelen volt a T-home is valamit engedni..."

    Nekem a UPC-nél már tavaly óta olyan a telefon előfizetésem 3500 Ft havidíjért, hogy havi 360 perc 0.- Ft/perc belföldi vonalason, mobilon, akár csúcsidőben, akár nem csúcsidőben, sőt 20 nemzetközi vonalas telefonra is (Ausztria, Belgium, Csehország, Franciaország, Görögország, Hollandia, Horvátország, Lengyelország, Nagy-Britannia és Észak-Írország, Németország, Norvégia, Olaszország, Oroszország, Románia, Spanyolország, Svájc, Svédország, Szerbia, Szlovákia és Ukrajna)... :C
    Ja, és a UPC-telefonnál nincs kapcsolási díj sem!

    UPC FixPerc 360 díjcsomag

    Nekem bőven elég a havi 6 óra is, még ezt sem használjuk el! :D

    "... A vonalas teelfon egy rossz beidegződés, mert régen alig lehetett vonalhoz jutni, így luxuscikknek számított... De mostanság a mobilkorszakban már nevetséges több ezer forintot fizetni a semmiért..."

    Én Bp-en lakom és minden hivatalos ügyben vezetékes telefonszámot kell hívnom, ez pedig mobilról elég költséges szórakozás lenne!...
    Mire a telefonos ügyfélszolgálatok menürendszerében elérem az ügyintézőt, az kemény ezreseimbe kerülne mobilon.

    Szóval, a T-Home kénytelen volt lépni, mert a konkurencia régesrég lekörözte! :DDD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák