Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #40553216 #216 üzenetére

    A 215-re majd később... mert éppen videót szerkesztek, de:

    "Meg:
    "Teljesen logikus, hogy a táblákon ne legyen asztal"
    Érdekes módon fordítva ezt sem tudtátok elfogadni."

    Most komolyan kérdezem: hagyományos PC esetében Windows asztal nélkül szerinted komfortosan használható lenne a rendszer? Hova tennéd a sok ikont? Arról már ne is beszéljünk, hogy a régebbi játékok és programok nem lennének kompatibilisek nagy eséllyel.

    Egyébként erre a kérdésedre csak válaszolok, röviden és őszintén:

    "Különben meg tükörbe szoktál nézni?"

    Szoktam tükörbe nézni, egy igen jóképű, jellemvonalaiban gerinces pasas szokott visszatekinteni rám. Ja fontos még megemlíteni, ha hátra fordulok nincs mögöttem senki :)

    Egyébként jó ez nyelvtannáciskodás, amikor elfogynak az érvek jön ez :D

    Még egy kis adalék: ezt a hozzászólásomat is Windows Internet Explorer 11 alól írtam.

    Viszont a Start menü az két szó, ha már nyelvtannáciskodunk ;]

    Szerk: Egyébként kicsavartad ezt a Start menüs dolgot is, mert én csak az ellen foglaltam állást, hogy valaki csak emiatt ne váltson a korszerű Windowsra. Ha valaki vállalja annak az ódiumát, hogy harmadik féltől származó Start Menü alkalmazást telepít Windows 8.x-re, akkor tegye. Viszont lehetőleg a rendszer stabilitása érdekében megbízható fejlesztőtől válasszon. Nyilvánvalóan ez egy köztes megoldás, mely nem is annyira a Windows 7-ről váltók számára égető, hanem az XP-ről. Amennyiben valaki kihagyja a Windows 8.x-et, és marad a Windows 7-nél, még mindig egy relatíve koszerű OS-t használ, ami támogatja az SSD-k helyes kezelését, és sokkal könyebben megszokható egy XP-snek mint egy Windows 8.x.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák