Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tomaaasz #114 üzenetére

    tanácsot adni... khm... :) ahhoz nem ártana 1kis ész, hogy felfogja/hasznosítsa... az a baj, hogy ha kis esze lenne az ilyeneknek, akkor nem csinálnák azt, amit... általában az ilyen emberek irtózatosan buták/feltűnési viszketegségben szenvednek és azért csinálják, amit... csak bízni lehet benne h kinövik...

    ui: csináltam jópár hónapja tesztet: myvip-et nagyon ritkán látogatom és poénból bejelöltem vagy 100 csajt (tipikus 15-16körüli szénnéfestett, pózoló csajokat soksok ismerőssel) és arányokat tekintve a 100ból kb 95 azonnal visszaigazolt... néhány nem csinált semmit... és talán 1-2 volt, aki írt, hogy: "honnan ismerjük egymást?" ennyit erről... így van ezeknek ennyi ismerőse... vaktába jelölnek mindenkit, akinek tetszik a stílusa...

    egyébként a napiszarnak nevelő hatása volt legalább 1-2 egyén esetében, amikor jött sírni, mert felkerült és full idiótát csinált magából :) (1-2éve aktív voltam ott, de azóta az az oldal is elqrvult... rip :( )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák