Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz carl18 #26 üzenetére

    Biztos lehetsz benne, hogy nem 95Watt-os TDP-vel fog kijönni . :N Amúgy én is pont azt akartam írni mint te, hogy a 2700X is 8 magos 330 dodóért, és az biztos hogy gyorsabb lesz nála, de milyen "áron", és milyen fogyasztással ? Azért azt láttuk, hogy az Intelt már a fogyasztás sem érdekli, ha a "megahertszekről" van szó ! :D Főleg ha a Zen2 kijön 7 nanón, és lehozza 2 CCX-el a 12/24 procikat a halandók világába. :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz Segal #45 üzenetére

    Hát botsáska legyek, ha értem az Intelt ! :U Most kapott egy gyomrost az AMD-től az első Ryzennel, az 1.5-ös Ryzen se lett rossz, és elég durva dolgok szállingóznak a Ryzen2-ről. Nem pont most kellene a vásárlók kedvében járni, és nem sz.patni őket úton, útfélen ? :U

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz Chaser #48 üzenetére

    Igen, ezt én is így látom. A VGA-s részleget kiherélték, mikor pont ott lett volna értelme fejleszteni nekik. Ha pár év alatt kifejlesztettek volna egy versenyképes architektúrát, ha nem is a csúcs VGA-k szintjéig, de legalább a középkategória alsó szintjéig felérőt ( RX470-GTX1050/TI ), akkor ha az asztali szegmenset nem is, de a mobilt letarolhatták volna 95+ százalékban, hisz egy laptopba elég ritkán kell 1050TI szintű teljesítményűnél nagyobb. Szóval a VGA-t egyenlőre bukták. A CPU fronton meg az a baj, hogy rémálmukba sem gondolták volna, hogy ez lesz, hogy a konkurencia, egy merőben új, és merész architektúrával, és partnerektől kapott/kölcsönzött versenyképes csíkszélességgel, egy hipertér ugrással ott terem mellettük. :U És ha ez még mind nem lenne elég, azzal is tetőzik a bajt, hogy szemmel láthatóan ( még egy átlag ember szemével is nézve ) kapkodnak össze vissza. Sorra hozzák ki az értelmetlenebbnél értelmetlenebb, és tiszavirág életű foglalatokat, és CPU-kat.
    Ezzel csak elárulják magukat a konkurenciának, hogy nagyon nincs nekik a tarsolyukban olyan ütős cucc (egyenlőre ), amivel vissza csaphatnának. Tényleg úgy viselkednek, mint a gyerekek nohh . :D Semmi meggondolt, átgondolt stratégia. :N

    [ Szerkesztve ]

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz Chaser #50 üzenetére

    "nevük még tolja a szekeret"

    A Nokia is így kezdte. :D Azért amennyire drukkoltam az elmúlt 15 évben a pirosaknak, most legalább annyira drukkolok a kékeknek is. Kellett ez a kis "jeges víz" a nyakukba !

    "Na gyerünk ! Emeljétek meg azt az elhízott nagy kék s.ggeteket, és mozgassátok meg kicsit !! " :D

    UI.: Most ugyan az játszódik le, mint anno a 2000-es években, mikor az AMD az Athlon 64-ekkel megszorongatta a Pentiumok tökét. Akkor is lépett az Intel ( Core architektúra ), most is fog biztos, csak egy kis lélegzethez kell hogy jusson. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák