Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz jedis #28 üzenetére

    Hát igen igaz, nem csak a teljesítmény számít, hiába lesz erős a 9900K ha szinte majd nem dupla áron árulhatják mint a 8 magos Ryzen 2700X-et! :D Sokat lök a dolgokon az árazás is.

    Bár én ha platform váltás előtt lennék, én mindenkép megvárnám a következő évet , ez tudom ajánlani minden kolegának. Mivel az ember nem 2 havonta csinálja ezt. és ha van legalább egy Sandys I5 a gépében akkor érdemes még várnI :) Jövőre még sokat alakulhat a piac árazása is :D

    Én most egy I5-3470-el még el vagyok elég szépen, amíg nem érzem hogy kevés nekem és azokra a játékoka amiket én játszok addig ráérek platformot cserélni. Majd ha már nagy lesz a cpu limit vagy valóban kevés lesz akkora váltok :D Xenoverse 2, Dead or alive 5, és amit várok Dead Or alive 6 is valószínű csapágyas 60 fps-el fog rajta menni :) Amíg nincs olyan játék ami tetszik és bírja a cpu addig felesleges váltani. :C

    Bár még ha váltanák is biztos valami nagy ágyúra kéne ami jó pár évig elég volna, valami 10700K vagy valami future proof cuccra. Arra is gondoltam hogy jövőre össze hozok valami platform cserét Ryzen 2-re :))
    Egy 6/12 szálas Zen 2 szerintem egy darabig elég volna, a következő tervem meg a Sapphire Rapids az inteltől :D

    Én általában úgy vagyok hogy minimum dupla olyan erős cpu-ra érdemes váltani hogy érezhető legyen az előrelépés. Fel van adva a lecke az intelnek :)) Szerintem egy mai 6/12 szálas cpu is tutira jövőt álló dolog.
    Bár a GTA 6 is mire megjelenik még nagyon távol van, addig meg ráér a komoly gép.

    Ha váltok mondjuk egy Ryzen 5 3600-ra, akkor a következő cpu-nak amire váltok minimum dupla olyan erősnek kellene lennie. De az se baj ha 3X olyan erős volna, csak ne száljanak el az árazással Max 400 dollár :C

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • Chaser

    titán

    válasz jedis #46 üzenetére

    az intel kemény, nem ciccózik...

    mennyi 3+2?
    amd: 4
    intel: 5
    amd: de legalább gyors voltam!
    ( : - hallottam fordított verzióban is -
    ezt a kis tréPhát itt olvastam, de mai napig erre épít ez a mammut, legtöbb ember megbízhatóbbnak gondolja, bár az utóbbi egy év fényében lassan el fog szállni ez a lufi, hibát hibára halmoznak, hiába akár 10x nagyok, végtelenségig nem lehet hülyének lenni, az h leállították pár éve a vga driver részleget külön vicc, kezdtek gpu-ban is felfejlődni, most meg már ott tartunk h amd vga került intel cpu-ba ((( : nettó idióták, ma már bőven versenyképes igp-ik lennének megfelelő sw-es háttérrel ha anno nem akarnak ezen "spórolni" - kb egy hülye pöcs érdeme az egész ha jól olvastam, többi maLYom meg asszisztált hozzá

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz jedis #49 üzenetére

    ezt megfejeli a hitvány kupak pasztázás és spectre/meltdown bakik, amikről tudtak,csak "elfelejtették" közölni a nagyérdeművel, tragikomikus már leginkább...de a nevük még tolja a szekeret ( : kérdés meddig

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • FlashLed

    senior tag

    válasz jedis #52 üzenetére

    Nagyon remélem, hogy ígyis lesz. És letesznek valami brutál cuccost az asztalra.

    The Mechanic

  • Csabroncka

    addikt

    válasz jedis #49 üzenetére

    Ezzel egyetértek! Az IGP-k fejlesztése/fejlődése kulcskérdés a tekintetben, hogy megvan a piaci igény a kis, kompakt gépekre (NUC, Barbone, Laptop, táblagép) mind a vállalati szektorban, mind a háztartásokban.

    Én sem teljesen értem, hogy ennyire lehetetlen megcsinálni, vagy nem akarnak többet kihozni a grafikus vezérlőkből az általad említett szintig.

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák