Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz majom2 #312 üzenetére

    a symantech-et is próbáld ki ahogy néztem _jelenleg_ az a legjobb.
    Régebben nagyon pocsék szoftvereket gyártottak, szóval fenntartásokkal kezelek bármit, ami Symantec :)

    most persze a balhé miatt 2 hét alatt befoltozták. és csak a jó ég tudja hány ilyen van még.
    Mondom, ahol dolgoznak, hullik a forgács is. Vannak egyedi esetek, amikor valóban eltolták Microsoft-ék, de nagy általánosságban úgy vettem észre, hogy a Vista óta nagyon komolyan ráfeküdtek arra, hogy a termékeik biztonságosabbak legyenek.
    Tökéletesen biztonságos rendszer nincs, nem is volt és nem is lesz. Júzerként mindent megteszek ez ügyben, amit megtehetek, eddig bevált.

    részben szintén egyetértek. egy notebook jellegű cucc pl már régóta hiányzik a palettáról. minden más viszont szerintem megvan. vagy nem?
    Nagyon sokfajta gép hiányzik a palettáról. Például notebook-oknál nincs normális árú nagyképernyős gép, mert a nagyképernyős gépekhez megvetetik veled a lehető legdrágább hardvert. Ha szükséged van bármilyen, asztali pc-nél megszokott bővítési lehetőségre, akkor megvetetik veled a munkaállomásukat, benne a lehető legdrágább hardverrel. Nincs workstation kategóriájú hordozható gépük, nincs normális ultrahordozható gépük (az Air az egy vicc, már bocs).

    (#308) Matthu
    Köszi, ez így tényleg meggyőző, végre egy normális válasz :) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák