Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Erasmus #46 üzenetére

    "sajátos a világképed"

    Tévedés! Ez nem az én álláspontom. Nyugodtan lapozz akármelyik warez cikk fórumába, és olvasd el, hogy ez az általános és egyöntetű álláspontja az internetezők többségének. Pontosan én szoktam védelmembe venni a szerzőket, hogy nehogy már elvárják, hogy bárki is bármit ingyen csináljon, és amikor így teszek, mindig ezt kapom válaszként: "Ne csináld, ha nem engedheted meg magadnak!" Érdekes módon, valamilyen perverz szemszögből még az újságírók is ezt szokták válaszolni.

    No, most megfordítottam a puska csövét, és leírtam szóról-szóra, amit én szoktam kapni. Ugye milyen jól esik, amikor azt halljuk, hogy dolgozzunk ingyen, hobbiból mások szórakoztatására?!

    Ezen bukik be a szórakoztatóipar (zene, film), a szoftveripar, ezért csórók az írók és a művészek. De ezt a művészek már megszokták, hogy mindig le vannak égve, most lesz még egy újabb réteg (az újságírók), akiknek meg kell szokni ezt a gondolatot.

    Arról nem beszélve, hogy sokan még talán ki is fizetnék a 300-400 Ft-os díjat egy újságért, no de aki naponta ötöt-tízet olvas, az ennek az összegnek az ötszörösét-tízszeresét is ki fogja (tudja) majd fizetni? Nem hiszem.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák