Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dilikutya #68 üzenetére

    Tévedsz, van egy kis közösségünk és ismerem az admint is, Arwen egy magyar lány az egyik admin a Simple szerveren. De tegnap pl. a ---={AX}=- (no key) szerveren játszottam haverommal...valamiért 1080p felbontásom nem hajlandó elindulni a játék, hanem háttérben szól a zene pályaindításkor és fekete képernyő van az asztalon, a feladatkezelő szerint nem válaszol. Tegnap is eljátszotta konkrét. Le kell venni a felbontást pl. 800x600-ra, akkor hajlandó volt betölteni a pályát. De amint kiléptem a menübe hogy visszarakjam FHD-ra, azonnal kifagyott. Azóta átváltottam Nvidiáról Intel IGP-re, érdekes módon úgy tűnik az hajlandó FHD mellett is betölteni.

    Ha az Origines verzió nem támogat a „dobozból”, az szégyenletes, mert 1-1 Gog illetve Steam újrakiadásnak az is a lényege általában, hogy kompatibilissé teszik az új hardverekkel meg ma használatos felbontásokkal.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák