Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    #covidbraincelldeath

    Látom, hogy az emberiség ki fog pusztulni vagy nem, de ha az alábbi kéréd tényleg komolyan merült fel a kérdezőben a paratopikban, akkor vagyunk bajban:

    Olyanoktól kérdeznék akik "karanténozzák" a boltba vásárolt nem hűtős termékeket, hány napos karantént szoktatok alkalmazni?

    Ami félelmetesebb a kérdésnél, hogy válasz is van:

    3-5 napig a műanyag fóliás dolgokat, ha le nem mosom, de még utána is le szoktam a papírtörlőt, folpackot, papír zsebkendőt. WC papírt akár 1, vagy több hétig, de, azt nem mosogatom.

    WC papírt több hétig pihentetni? Ezt így hogy? Azt azért ritkán gasztrózza magába a zember....legalábbis.... Nyugtassatok meg, hogy azért ez nem csak nekem félelmetes! Az OK, hogy pszichésen amortizál ez a covid, ill a körülötte kialakuló hisztéria, de talán ennyire nem kéne rettegni mégsem! :O

    Mirelitet a balhé kezdete óta nem vettem, egyebet lehipózzuk.

    Mirelit....na azt nem is veszünk, minden mást lehipózunk! Naná, ez a minimum. :K

    Kenyérre (nem vagyok én pék) 2-3 napig rá sem nézek, addigra pont xar,
    utána 1 perc mikró, még xarabb, várok, hogy szikkadjon és mikor elég száraz, akkor valahogy elrágcsálom. :(( Héja meg megy a p-ba, mondjuk az cov előtt is ment, mert láttam, hogy kezelik.

    Azt érti valaki, hogy ha nem esszük meg a kenyér héját, akkor ez a több napos procedúra egyébként mi okból célszerű? :U

    Jajjjajjjjajjjjajjjajjj

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák