Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    válasz borix #4450 üzenetére

    Hidd el, nem a rossz szándék vezérelt.
    Áruld már el, hogy mennyi ilyen gép fordult meg nálad, és hány éve használsz ilyeneket?
    Illetve mi volt a butaság?
    Kíváncsi lettem :)
    Amúgy csak mirelit krumplit szoktam sütni, illetve 1-2 személyre szoktam sütni ezekben, így nem opció a "sima" krumpliból 1+ kg.
    Alapvetően csak a saját tapasztalatom osztottam meg, a rázogatósból kifejezetten gyenge példány járt nálunk, vagyis ilyet el sem tudtam volna képzelni abban. Azt tegyük félre, hogy normális sütőben nincsenek félig megsültek és túlsültek, de egy ilyen kialakítású géptől meglepően jó, és csak egyszer rázogatta. Ha nincs viszonyítási alapja, akkor ez lesz a legjobb.

    [ Szerkesztve ]

  • bul07

    nagyúr

    válasz borix #4450 üzenetére

    Hát
    Kivehető kosarasnál lehet olyan kialakítás is hogy ha már fent is van rés a kettő között akkor a fentről jövő áramlat már egyből alá is megy, na meg ami kivehető részén lévő oldalsó réseken kiáramló meleg levegő egyből megy alulra az áramlattal így alulról is jobban süt

    Nekem a Tefal egykosaras és nem perforált sehol, ha mirelit péksütit sütöttem alulról nem sült meg megkellet fordítanom, hasábot is sokkal többször kellet ráznom mert a teteje már kezdett megégni alul lévők meg semennyire se voltak sülve, és minél több hasáb volt benne annál rosszabb volt a helyzet

    Mostani kétkosaras géppel még nem próbáltam mirelit péksütit(túl drága lett hogy vegyek), de hasábnál azt tapasztalom hogy nem kell olyan sűrűn rázni

    (#4454) ggeleven

    Megvan a hirdetés nem rakom be mert azt nem lehet, 16.5e Ft-ért raktam ki (+száll)
    Én nem akarom tartogatni egy két ezer forintért,
    jófogásra tettem még ki, fb nincs úgyhogy oda nem fogom felrakni

    Amúgy nem rossz dolog a két gép, vagy mint fentebbi példa két kosaras
    Köret és hús egyszerre megsütése nem rossz dolog
    De nálunk nem opció, nem bírja az elektromos rendszer hogy egyszerre menjen két gép

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • Beni2360

    félisten

    válasz borix #4450 üzenetére

    Szerintem egy átlagos (5,2l) sütőben sosem sül meg 1,2 kg fagyasztott krumpli. Akkora a terjedelme, hogy előbb főne meg mint sülne.
    Nekem egy 5,2l Klerstei dupla kosaras sütőm van és ma panírozott töltött pulykamellet sütöttem benne. Be fujtam mindkét oldalát és fél időben néztem forgatás végett de jobban meg volt már az alja pirúlva mint a teteje, nem is forgattam. De minden húsnál ez a szitu. Mi nyers krumplit sütünk és 1x meg kavarom egy szilikon spatujaval.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák