Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz mulatosdj #5423 üzenetére

    Szerintem
    4-5főre kicsi a 5 és 5.5l verziók, de a 6-6.2l is kicsik lehetnek
    Bár attól is függ hogy a 4-5fő hogy jön ki, 2felnőt és 3gyerek 3és 7kor között akkor talán elég lehet, de ha ez már 2felnőt és 3gyerek 10 és 15 között akkor már tuti nem elég
    Most meg kell nézni hogy egy főzésnél mennyi alapanyag van felhasználva, ha nem elég 1Kg mirelit hasáb akkor már kicsi a méret
    Húsnál is ugyan így

    Másik dolog köret és hús, na ez egy ilyen géppel nem fog egyszerre menni, vagy köret vagy hús fog sülni
    Még a húst csak csak meg lehet melegíteni miután megsült a köret de egy hasábbot megmikrózni hús sütés után hát

    Ezeket először megnézni és dönteni a mérettet illetően

    Ha egyszerre hús és köret akkor fizikailag két kosaras gép a nagyobbak közül, vagy eleve két gép

    És ne köss kompromisszumot, hogy óó majd megoldjuk
    Nem nem fog sikerülni, ha kicsit kicsi akkor kicsi nincs rá megoldás, vagyis van venni mellé egy másikat :)

    Példakén itt vagyok én
    Nekem van egy Tefal EY111B15 4.2l ez 800g hasábot tudott, és sokszor kellet rázni az egykosarassága miatt, és mivel én sok hasábbot szoktam enni max másfél adag jött ki belőle náluk
    Mikkor elromlott a Tefal ép akciós volt a Siguro AF-R550 vettem egyet (Bár arra számítottam hogy a Tefalt nem javítják hanem az árát kapom vissza, de nem így alakult)
    Siguro AF-R550 na ebben már olyan két és kétésfél adag hasáb megvan, vagy három ha kis étkű rajtam kívül, de ez függ az ételtől is
    Gyros tál esetén másfél adag jön ki sok hasábbal szeretem ([kép]képen kb egy 30x30 tányér van)

    De ha tehetném egyszerre használnám a két gépet, mert nem tudom egyszerre sütni a hasábot meg a mirelit csirkét(ilyet régi akciós kép), pedig én csak magamra vagy még egy főre szoktam sütni
    De nem tudom használni mert nem bírja el a két gépet az elektromos rendszer, 1db 10A kismegszakító van és nem bírja(régi parasztház)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák