Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Kibontottam a Siguro AF-R550 gépet

    Kosár mérete 22x23x9.3 mm (Egy két milliméter eltérés lehet), ez alapján ha jól számolok a kosár Térfogata kb 4.7liter

    Első benyomás Tefalhoz képest mintha nem lenne benne annyi anyag mint abban, de tényleg csak ahhoz a géphez viszonyítva sokkal másabb hangja kosár betolásánál, ahhoz tudnám hasonlítani hang különbséget mint mikkor egy Wartburg ajtaját csapják be majd egyből utána egy Astra (F) ajtaját, hangjából hallani hogy más
    De ez csak első benyomás

    Amúgy jó szorosan zár, volt pár perces teszt járatás és nem jött ki a résen a meleg levegő, jól zár

    Üst és kosár egymáshoz rögzítése, egy kicsit lötyög, mivel más ilyen géppel nincs tapasztalatom nem tudom hogy ez normális lötyögés vagy túlzottan nagy lötyögés
    Amit woodworm írt kis gumipapucs[kép] tényleg jó hogy ott van az alján, mert most tapogatásnál éreztem hogy azon támaszkodik meg

    Hangja csipogása tényleg emberes bár ez nálam nem gond, viszont ha megy halkabb mint az én régi Teafal gépem

    Csomagolása nem volt agyonbonyolítva semmi speciális kitámasztó nem volt

    .....

    Kérdés azokhoz akik két kosaras gépet használnak

    Hasáb burgonya sütésnél az alsó üsttel együtt kell rázni, vagy üstöt leoldva csak a kosárral?

    Ki hogy húzza ki?
    Ahogy nézem két módja van,
    Fogantyú megfog másik kézzel vagy hüvelykujjal gépen megtámasztva és kihúzni kirántani
    Másik hogy fogantyú megfog majd azt a kis takaró műanyagot megnyomni és az kitolja a helyéről. Az a kis takaró műanyag ami a kosár kioldó gombot biztosítja a véletlen kioldástól.

    Második módszernél tartok tőle hogy azt a kis műanyagot nem erre tervezték, és idővel eltörik letörik onnan

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák