Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz erdey_a #3415 üzenetére

    Kevevered a csoportokat :)

    És van élet a prohardveren túl is.
    A magyar csoportban 66 ezren vannak és sokszor lesek miket raknak fel, kenyereket sütnek, benne puliszkat, tócsnit, most olvastam, hogy rákot garnélát, hogy csinálnak.

    És szó sincs olyanról, hogy több liter olajat beleöntenének, pont ott olvastam többször, hogy sült krumlinál, vagy másnál kifejezetten ajánlják, hogy az olajat ha szükséges ne a sütőbe öntsük, hanem előtte külön tálba keverjük össze pl a fúszerekkel

    És ha valaki egy hete vette az aszközét, direkt azért, hogy egézségesebben főzzön nem valószínű, hogy azzal kezdte, hogy több liter olajat öntdön bele.

    Nem vagyon soviniszta, hogy azt gondolnám, csak itt és csak férfiak érthetnek hozzá A teknikai dolgokról vásárláskor itt kértem segítséget, de magában a főzésben rereceptekben, ötletekben, szerintem ott jobban lehet tájékozódn, információkat szerezni, már csak belegondolva, hogy eg ilyen témájú prohardver csoportot hányan olvasnak

    A külföldi csoport taglétszáma pedig két millió!!

    Szerintem ez esetben el lehet fogadni, hogy a főzési részéhez általában a nők többet érthetnek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák