Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    Anno motorola defy-m volt. 800MHz-en futott. Olyan procit tettek bele, amit tudtam 1200 MHz-en is futtatni. Ha nem is ennyire, de ezt kihasználták a Defy+-ban, 1GHz-en futtatták ugyanezt a procit.
    Na már most, ha veszek egy telót, amire a proci teljesítményeként 1 GHz, van írva, de takarékossági okokból csak 800-o futtatják, akkor becsapnak, mert valójában a nem defy+-t, hanem defy-t kaptam, azaz más telót. (Más kérdés, hogy az akkumulátor is egy kicsit más a kettőnél) De alapvetően igaz, hogy más telefont/tabletet veszek, ha olyan procival használom, ami valamire képes, de soha nem megy vele, csak a felesleges szintetikus teszteken.
    Valójában, a kisebb frekvenciájú processzoros változatot vettem meg akkor, függetlenül a gyári adatoktól.
    És én ahogy olvasom, nem a programozók rontják el, hogy nem tudják csúcsra járatni az eszközt, hanem a telefon figyeli, mi fut, és csak a tesztprogramok futtatják csúcson, semmi más.
    Más progiknak csak akkor sikerülne, ha becsapnák a note 3-at, és tesztproginak álcáznák magukat.
    Így valójában kétszer is hazudik a samsung. Egyszer hazudja a teljesítmény maximumot, másrészt, mivel visszafogja a telefont, hazudja az ehhez köthető üzemidőt is.
    Ja, hogy ez nem is hazugság? Hát, a marketingesek valamit nagyon jól csinálnak. A hazugságról sikerült elhitetni, hogy nem az... Nagyon profik... És még nem is maguknak kell megvédeni magukat, ott vannak a becsapott felhasználóik. Ingyen megteszik nekik ezt a szívességet. És még el is hiszik, hogy igazuk van... nagyon tudják ezek a samsungnál....

    [ Szerkesztve ]

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák