Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Necroman_Mk2 #4 üzenetére

    #3 arty Hacsak addigra nem szorítja ki valami más platform a piacról. Nehéz elképzelni, de a TikTok sikerét látva nem lenne meglepő.

    Kihalálos alapon fog csökkenni. Nekem csomó fiatal ismerős van (unokaöcséim, egyéb gyerkőcök a családban) és nekik egyszerűen ciki a face. Nagymamák posztolnak baromságokat, szülők politizálnak rajta, nem lehet mindenféle szart feltölteni rá mert cenzúrázva van, de legalább cserébe még nem is "trendi", viszont ahogy "fejlesztik" egyre lassabb lesz, főleg gyerekek telefonján akik ugye ritkán kapnak budget telónál jobbat.

    [ Szerkesztve ]

  • hunluki

    senior tag

    válasz macman507 #11 üzenetére

    #11-12-re egyszerre válaszként:
    Csak leírtam amit tapasztaltam. Én FB-ot csoportokra használom (mondjuk azokat aktívan), összes ismerősöm le van tiltva a falról, oldalak vannak bekövetve hogy kvázi rss olvasóként működjön. Van kint egy darab 5 éves képem, privát "falamra" sok éve nem posztoltam. Nem hippi lázadásképp, egyszerűen nem érzem szükségét. Messenger szerencsére egyre kevésbé fontos, heti 2-3 üzenetváltásom van rajta, a többi átköltözött signalra.

    Nekem az insta/tiktok/snapchat vonal full kiesett. Belátom, boomer vagyok, mármint nem korban hanem mentalitásban.
    Illetve ICQ-MSN vonal megemlítéseképp: én akkor költöztem át gaimra (pidgin leánykori neve) amikor bejött az MSN-en ez a raklap emoji, még szutyok volt a net és perceket kellett várni mire el tudtam olvasni a csilicsáré minden második karaktert gifre kicserélő ismerőseim szövegeit. Ugyanígy a rázós idegelő értesítés is ment a levesbe.

Új hozzászólás Aktív témák