Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz Pocok256 #20 üzenetére

    Spoiler

    -Azért mert meghalt a királyné akihez igyekeztek így nem volt ott keresnivalójuk.

    És miért nem mentek be, ha már ott vannak? Tudom, hogy Sansa kiléte titokban van, de elvégre van örökös, az is rokon, nem? Véreb legalább megpróbált volna beszélni a vár új urával/úrnőjével vagy azokkal, akik Kisujj-t hallgatták ki, és akkor összefutottak volna Kisujj-jal, meg Sansa-val.

    -Biztonságba akarta vinni, de itt inkább az volt a fő probléma, hogy a véreb nem hitte el, hogy nem a király kutyája. Főleg a kard láttán.

    Hol lett volna nagyobb biztonságban? És ha Véreb azt gondolta, hogy a Lannisterek kutyája, akkor miért akarta mégis utána küldeni őket?

    - Mert fent volt a listáján, és vagy nem volt ereje megölni vagy ez a halál sokkal boldogabbá tette.

    Hát nem tudom, nekem úgy tűnt, egészen összebarátkoztak a korábbi részekben, ez így egy kicsit szembement az előzményekkel számomra.

    -Talán mert megakarta ölni egész életében ? Mert egy korcsnak tartotta mert soha nem adott esélyt neki ?

    Akkor már inkább Cerseit kellett volna meglátogatnia, az kézenfekvőbb lett volna, ő sokkal inkább meg akarta ölni egész életében, és sokkal nagyobb szemétségeket követett el. (egyébként, amikor megláttam az ágyban a női alakot, biztos voltam benne, hogy Cersei hálószobájába ment bosszút állni)

    Egyébként nem kell személyeskedni, én sem azzal nyitottam, hogy aki ettől hasra esett, az igénytelen, vagy szerény képességű ... Csak leírtam a részről a véleményem. Nem volt rossz, de nem is tartozik a kedvenceim közé. Ennyi. Ettől függetlenül érthető a nézettségi/letöltési rekord, mégiscsak évadzáró, és felgyosultak az események a korábbi részekben is, várható volt valami csúcspont-szerűség, bár én azért még valami normálisabb cliffhanger-t is betettem volna a végére a forgatókönyvírók helyében.

Új hozzászólás Aktív témák