Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz hcl #66 üzenetére

    ""Nem turkálok a rendszerbe, mint valaki példának felhozta hogy a Win alól kitörlöm a system32 mappát és "összehányja" magát a rendszer."
    Senki nem mondott ilyet, a sxs-ről volt szó"

    Nem. [link]

    ". És a Debian igen, már "hányja össze" magát, a bluetooth döglődik, az autostartos programok indulnak-nem indulnak, a monitor hol kikapcsol 10 perc múlva hol nem."
    Érdekes, nálam pl. nem csinál ilyeneket. Pedig Debian ez is, és van rajta pár cucc. De vajon miért...?"

    Nem tudom. Azt se hogy én miért szívok ennyit. Leírtam hogy 15 szoftvert használok és nem turkálok és törölgetek a / alatt.

    "Az is meredek, hogy nem találkoztál még olyasmivel, ami winfos alatt nem ment volna."
    Ezt egyetlen szóval sem állítottam. Ne forgasd ki légyszíves a szavaimat, idézném magam a témaindító bejegyzésből:
    Egy szóval sem állítom hogy a másik rendszerek hibamentesek, szívtam azokkal is, nem keveset.
    Viszont 20 év alatt nem szögeltem ezredannyit összesen a Wint és az Androidot mint a Linuxokat 2 év alatt.

    "Ezt amúgy nem értem. apt-get install és felsorolof a szoftverek neveit, amit akarsz. Ennél mi kényelmesebb, és mi érthetőbb?"
    Tegnap telepítetted életed első Linux rendszerét. Utánaolvastál hogy a szkenneléshez a Sane nevű szoftver kell. Beírod a csomagtelepítő szoftveredbe hogy "sane" és ez az első 33 találat:

    Van még vagy 30. Te melyiket választanád? Honnan tudnád mi is kell neked?

    Mégegyszer. Nem érzem hogy becsméreltem a Linuxokat és istenítettem a Windowst vagy az Androidot.
    Ha ez számodra nem így jött le és más számára sem, akkor elnézést és bocsánatot kérek mert mint írtam is, nem rangsort szándékoztam felállítani hanem amit ÉN tapasztaltam az ÉN szubjektív szemszögemből, azt vetettem papírra.
    Más is jelezte hogy nem teljesen ért velem egyet de nem gúnyosan és cinikusan hanem normálisan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák