Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz bambano #380 üzenetére

    ""Ezt én a csökött agyammal úgy értelmezem hogy nincs egységes mappaszerkezet": úgy értelmezed, ahogy akarod, de a valóság ezzel szemben az, hogy VAN."

    Anyám. Hát azért a unixos fájlrendszereknél egyszerűbb és logikusabbat összerakni művészet.
    A felhasználó, azaz user cuccai a .... usr mappában. Ami a bootoláshoz kell meglepő módon a bootban, az idiglenes fájlok amik csak temerary módon léteznek hol is? jah a tmp-ben stb.
    A kisnyul cuccok a /smlrabbyt-ben, a marhaságok meg a /sillystuffban.

    Hagyjuk is a csávót.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bambano #380 üzenetére

    Látod Te is csak a magad gondolatmenetével foglalkozol. Én is ezt teszem viszont én gúny tárgya vagyok emiatt.
    Idéznélek:

    ""Nálam igen, Linux alatt sok nyomtató szolgáltatás hiányzik papír, patron töltöttsége": gondolom nagyvállalat vagy otthon, sok folyosón kell végigmenned, mire meglátod a nyomtatót, benne a papírtálca telítettségét... miért nem küldöd az inasod?"

    Ezt szépen kicikizted, de az egész mondatom végén ott volt a fő probléma amit már nem idéztél végig:
    ""Nálam igen, Linux alatt sok nyomtató szolgáltatás hiányzik papír, patron töltöttsége, és csak linux alatt ferdén nyomtat. ""
    Ez volt az eredeti szöveg, de erre már nem reagáltál pedig ez a fő hiba, amire eddig a 4 disztró alatt nem találtam megoldást.
    Így nyomtat Linuxok alól, a kék a papír a piros meg ahogyan el van csúszva.

    Vagyis mindenki úgyis csak a magáét hajtogatja (én is) :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák