Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magesz

    csendes tag

    Sziasztok nem szoktam surun az oldalon lenni most is egy telot jottem fel megnezni es mit latok TOMTOM dobd ki ki vagyok akadva megmondom miert a kedves tesztelok szerintem igo elfogultak .Kamionos vagyok szerencsere ugy adodott hogy volt lehetosegem kiprobalni nemcsak probalni hasznalni is a harom nagyot igo,garmin,tomtom .Igo ne sértődjön meg senki de szerintem olcsó játék hülyegyerekeknek, kb. 3 db-ot akartam kidobni az ablakon.
    Garmin klasszisokkal jobb az igo-nál és akor a tomtom.
    2008 év elején előző cégemnél volt tomtom a kezemben meglepődtem mien jól és pontosan navigál tavaj nyáron vettem egy go720-ast és teljes mértékben megvagyok vele elégedve nagyon jól navigál rengeteg funkcióval.A barátaim mindenféle miot meg ehez hasonló romot használtak.Volt hogy két navigációval mentünk olaszba fogtuk a hasunkat a röhögéstől hogy hova akart vinni az igo a tomtom meg minig gyönyörűen odavisz a megadott célhoz.Magyarországon hibátlanul navigál pici kis eldugott vidéki falukban is épp ezért nem értem a kedves tesztelők véleményét a készülékről mert az egész tesztből sztem a fele sem igaz többet nem igazán fűzök hozzá csak annyit 40 tonnával 18m-rel vakon rábízom magam mert ez navigáció!!!!!!!!!!! Bocsi a helyesírási hibákért! :DD ;]

Új hozzászólás Aktív témák