Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz D.Va #159 üzenetére

    az általad felsoroltak közül egy van csak amire reális szükség lehet ebben az élethelyzetben és a használt laptopok piaca egyelőre nem mutatja komoly jelét annak hogy luxuscikk kategóriába csúszna át.

    egyedülálló Gizi néni két tüneményes kis kölykének nincs szüksége se játékkonzolra se gémer pécére. az hogy AAAAAAAAAAAAANNYIRA szeretnék az nem egy szükség, same applies to gémerek videokártya-fixációja. ezzel érvelni finoman szólva csúsztatás.

    képzeld, én is nagyon szeretnék egy normális 10G gerinchálózatot itthonra de semmi érdemi hátrányom nem származik abból hogy ezt anyagi okokból nem tudom megvalósítani. és ez még kisebb anyagi tétel mint amiről most a szájtépés megy.

    szabad piacot akartatok, tessék. eddig a gémer agymenés diktálta a konzumer szektor egy jelentős részének alakulását, nem tudom ezt másképp látni mint hogy az első komolyabb alkalom amikor ez megváltozott, megy a nyávogás. az angol aszsem erre az entitlement szót használja.

    félreértés ne essék, szerintem is vannak gondok a rendszerben. szerintem is tök jó lenne ezekről értelmesen beszélni. szerintem se jó dolog hogy a kriptó erőforrások ilyen módon centralizálódnak.

    viszont ez az indulatos sivalkodás a gémerek részéről amiről süt hogy utólag kerestek egyéb érveket ahhoz hogy úgy-ahogy alátámasszák ezt a gyerekes hisztit azon hogy nem tudják megvenni a felsőkategóriás hardvert azért hogy ultrahájenden játszódásra pazarolhassák, valamint a zéró insight "tíccsákbemerillegááális" kategóriás agymenést tolják megállás nélkül...

    nézd el nekem hogy nem tudom komolyan venni és kezd tele lenni a tököm azzal hogy mindenhol csak ezeket a hangokat lehet hallani, értelmes diszkussziónak esélyt sem adva.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák