Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz btprg #1 üzenetére

    De... a korlátlan net az korlátlan... Miért kéne érdekeljen engem, hogy a netet hogy, meg mivel lövik nekem, ha korlátlan, akkor tőlem lehet digi, vagy t vagy voda vagy musk, kanócos vagy mobil vagy műhód, pont nem fog érdekelni, és nem azért mert beteg barom vagyok, hanem mert azt mondták hogy tessék ennyiért itt van használd ahogy akarod. Így ha 4k netflixet akarok streemelni egész nap, kijön az mw2 az is 125 giga alsó hangon, mellette dolgozok, etc akkor nekem miért kéne mérlegelni hogy min és miért azon mennek a bitek... Volt rá kisbetű hogy bizonyos használat mellett korlátoznak? Nem. Akkor nem értem hogy miért én kéne legyek a barom amiért úgy használok valamit ahogy azt engedték...

    fairi: De ott le van írva, amikor a szerződést megkötöd tudhatod hogy ez ilyen. Ennek megfelelően használod. Legjobb tudomásom szerint a starlinken eddig nem volt kisbetű, erre utal egyébként az is hogy most lesz... Nyilván a digi is korlátoz bizonyos forgalmakat bizonyos időszakokban, ezt látom is, pedig az üveggel megy és korlátlan, kisbetűkkel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák