Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Hopkins95 #8 üzenetére

    EZ azt írja hogy több időre van szükségük, egyszerűen optimalizálniuk kell erősen, de hát ezt persze könnyebb izomból megoldani manapság.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Hopkins95 #8 üzenetére

    Szerintem nem gondoltad végig teljesen ezt a "Switch Pro" ötleted. A Nintendo tovább tervez a Switch-csel, mint az ipari 5-6 év átlag - innentől fogva az általad inkompatibilisnek megálmodott Pro verzió tuti nem készül el. Ha pedig kompatibilis maradna, azt meg nem éreznéd előrelépésnek, plusz a Sony és a Microsoft példája is mutatja, hogy nagyon korai lenne még.
    Ahogy én látom, persze csak mint kibic:
    - Nekem úgy tűnik, hogy a Switch lesz az, amit a Nintendo továbbvisz - nem nagyon van már különösebb érdeke a 2DS/3DS vonal fenntartásának. Most persze még tolja azt is, de két, kvázi egymással konkuráló platform szerintem nem kell neki házon belül, ergo azt majd szépen kivezeti.
    - A külsős fejlesztők is óvatosak voltak a Switch-csel, hiszen a Wii U nem volt akkora durranás (tehát a Nintendóba vetett bizalom is megrendült kissé), és kivártak.
    - Kivártak amiatt is, mert ilyen hibrid konzolt eddig nem igazán készített senki, kérdéses volt ilyen szempontból is a sikere.
    - Gondolom a profilozás sem olyan egyszerű (bár valószínűleg nem túl bonyolult), hiszen handheld/tabletop módban akkuról megy a gép visszafogott teljesítménnyel, de csak 720p-s kijelzőt kell meghajtania, míg dokkolva több a kraft, de a kép akár 1080p is lehet.
    - Hardverigényes játékokat is le tud kezelni a Switch, ha jól portolják. Azért a Doom és a Wolfenstein II nem semmi munkák, még ha a grafika minőségén lehet is vitatkozni - de a tény attól még tény marad: ezek a játékok itt vannak és játszhatóak. (Meg akad itt azért más is: Skyrim, Fortnite, Paladins, jön a Dark Souls Remastered, a Steep, az Ark: Survival Evolved - vannak azért példák rá, hogy meg lehet ezt szépen is oldani).

Új hozzászólás Aktív témák