Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Hopkins95 #8 üzenetére

    Szerintem nem gondoltad végig teljesen ezt a "Switch Pro" ötleted. A Nintendo tovább tervez a Switch-csel, mint az ipari 5-6 év átlag - innentől fogva az általad inkompatibilisnek megálmodott Pro verzió tuti nem készül el. Ha pedig kompatibilis maradna, azt meg nem éreznéd előrelépésnek, plusz a Sony és a Microsoft példája is mutatja, hogy nagyon korai lenne még.
    Ahogy én látom, persze csak mint kibic:
    - Nekem úgy tűnik, hogy a Switch lesz az, amit a Nintendo továbbvisz - nem nagyon van már különösebb érdeke a 2DS/3DS vonal fenntartásának. Most persze még tolja azt is, de két, kvázi egymással konkuráló platform szerintem nem kell neki házon belül, ergo azt majd szépen kivezeti.
    - A külsős fejlesztők is óvatosak voltak a Switch-csel, hiszen a Wii U nem volt akkora durranás (tehát a Nintendóba vetett bizalom is megrendült kissé), és kivártak.
    - Kivártak amiatt is, mert ilyen hibrid konzolt eddig nem igazán készített senki, kérdéses volt ilyen szempontból is a sikere.
    - Gondolom a profilozás sem olyan egyszerű (bár valószínűleg nem túl bonyolult), hiszen handheld/tabletop módban akkuról megy a gép visszafogott teljesítménnyel, de csak 720p-s kijelzőt kell meghajtania, míg dokkolva több a kraft, de a kép akár 1080p is lehet.
    - Hardverigényes játékokat is le tud kezelni a Switch, ha jól portolják. Azért a Doom és a Wolfenstein II nem semmi munkák, még ha a grafika minőségén lehet is vitatkozni - de a tény attól még tény marad: ezek a játékok itt vannak és játszhatóak. (Meg akad itt azért más is: Skyrim, Fortnite, Paladins, jön a Dark Souls Remastered, a Steep, az Ark: Survival Evolved - vannak azért példák rá, hogy meg lehet ezt szépen is oldani).

Új hozzászólás Aktív témák