Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Én konzolt vennék jelenleg. Az utóbbi időben raktam össze 3 konfigot 200-300 között, de egyiknél sem éreztem azt hogy a PC-zést folytatnám. Párszor majdnem vettem magamnak is gépet, de inkább megvárom a PS4 Prot. Bízom benne hogy a felbontáson kívül, kicsit jobban futtatja a játékokat 1080p-ben. Nyilván ezt nem kommunikálhatják (elismerve hogy a jelenlegi generáción is vannak lassulások), majd kiderül.

    Azt is megindoklom miért:
    -sok fejlesztő és kiadó leszarja a PC-s verziót, a későbbi patchek sem mindig oldják meg az alapból elcseszett fejlesztést. Megveszed az eredeti játékot és szívsz vele.
    -vehetsz drágán gépet, de 3 év után legalább VGA-t fogsz cserélni, ha lépést akarsz tartani. Nem lenne muszáj hogy így legyen, de akkor nem pörög a VGA piac, és nem lehet meghülyíteni a népet az új API-val, OS-szel és egyéb okosságokkal. A látványban nincsenek nagy ugrások, bezzeg a gépigény nő, néha drasztikusan.
    -nagyon sok csaló van a népszerű játékokban
    -a multis FPS-ek, függetlenül attól hogy teljesen más stílust képviselnek, úgy néznek ki PC-n mint a Quake vagy az UT sokszor. Az egerezésből adódóan kiábrándító tud lenni a BF-ben futkorászó, ugrásból 180 fokban megfordulva rakétát lövő katona. Illúzióromboló

    Tudok egérrel és kontrollerrel is lőni, de évek óta kontrollerrel játszom TV-n a Single címeket, de szoktunk a haverokkal 2 player és Split screen játékokat is tolni. Egérrel már ritkábban játszom single FPS-t, néha még előfordul, pl. Far Cry 3, Metro, de egyre ritkábban. Csak a CS:GO, Battlefield 3-4 aminél a monitorhoz ülök.

    Szerk:
    Még az is lehet hogy One-t veszek (bár eddig nem volt szimpatikus mert gyengébb mint a PS4), majd a címek döntik el.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák