Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz JoeYi #1 üzenetére

    Ha időben megveszi az ember, igen. De vicces, hogy 10-20 ezret még mi költsünk rá , mert az állam egy magánszemély és egy cég által kötött szerződésbe önhatalmúlag belenyúl. És megteheti?! Ha kell még alkotmányt is módosít hozzá.

    Sajnos az ország vezetése az állampolgárait nem becsüli, hülyének tekinti , bürokratikus akadályokkal szívatja orrba-szájba. Erre most mit lehet mondani?

    Ha valamiből, akkor ebből nagyon elegem van.

    Vak voltam, amíg ezeket nem láttam.

    Kalandor: tudom , sajnos. A kettős állampolgárság alapból egy kitűzött cél volt, de lehet változik így majd a végén.

    Örülök, hogy vannak ilyen emberek, mint ti, ha csak ti lennétek, fel sem merülne ilyesmi bennem. De így?

    Lauda: egyszerű, mit érdekel . Esmeinnek is, és nekem is befizetésem van mnypbe. Névre szóló számlánk, amit az általunk megjelelölt személy örökölhet, ha velünk valami történik. Mivel a magyar államban nem bízunk, nem szeretnénk, ha elvennék a pénzünket (mégha évtizedek múlva is jutnánk hozzá) . Lehet aprópénz lesz akkor, lényegtelen. Az elvvel van probléma, ezért érdekel bennünket.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák